Generátorory ozonu likvidují viry, plísně a bakterie ve ovzduchu i vodě. Covid 19 nemá proti ozonu šanci.

Pokud se zajímate o generátor ozonu jako preventivního opatření v boji proti coronaviru, věnujte pozornost informacím na této stránce. Urychlí to vyřízení Vaší poptávky. Děkujeme

Zdravotnická zařízení

Operační sály, lůžkové části nemocnic, ambulance, čekárny, laboratoře, veterinární stanice, utečenecké tábory, azylové domy, dětské domovy, atd.

Používání generátorů ozonu je jednou z nejefektivnějších metod dezinfekce. Vlivem působení ozonu v daném prostředí dochází k jeho sterilizaci, to je zárukou bezpečnosti personálu i pacientů a jedním z důležitých předpokladů úspěšné léčby.

Generátor ozonu je možné používat v místnostech za přítomnosti lidí v souladu s hygienickými limity. V případě potřeby nárazové dezinfekce je možné aplikovat větší dávky ozonu bez přítomnosti pacientů a personálu.

Integrací ozonizace s existující vzduchotechnikou jsou ošetřená prostředí (operační sály, lůžková oddělení, ambulance, atd.) neustále pod mikrobiologickou ochranou. Přidanou hodnotou při využití ozonizace je nejen dokonale dezinfikovaný prostor včetně vybavení, ale i odstranění nepříjemných pachů charakteristických pro některá oddělení.

Na ozon jsme odborníci
Český výrobce generátorů ozonu
více než 20 let tradice a zkušeností
Připravujeme řešení na míru

Ozontech

Ozontech

+420 773 616 516
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru