Aktuality

PF 2022

Vážení zákazníci,
dovolte mi, abych Vám jménem svým i celého našeho týmu společnosti OZONTECH, s.r.o., popřál klidné vánoční svátky plné pohody a radosti. 
Přeji Vám hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
 
Současně Vám chci poděkovat za součinnost v roce 2021 a těším se na další spolupráci v letech nadcházejících.

 

Martin Ševc - jednatel

PF2022 ozontech

OZONTECH byl oceněn prestižní cenou GRAND PRIX 2021

Společnost OZONTECH, s. r. o. byla oceněna jako vítěz prestižní ceny GRAND PRIX na 32. mezinárodním stavebním  veletrhu FOR ARCH 2021.

Na veletrhu FOR ARCH jsou tradičně prezentovány nejmodernější technologie a řešení, z nichž ty nejlepší hodnotí první den veletrhu na stáncích vystavovatelů v rámci soutěže GRAND PRIX odborná porota. Exponáty přihlášené do soutěže se posuzují z hlediska technických parametrů, progresivní technologie, netradičního nápadu, mimořádné kvality za přijatelnou cenu, materiálu, ekologie, energetické úspornosti i možnosti uplatnění na trhu.

Členy odborné poroty se při 32. ročníku veletrhu FOR ARCH stali prof. Ing. Karel Kabele, CSc. ze stavební fakulty ČVUT v Praze, který byl zároveň předsedou poroty, Ing. Ladislav Brett za Českou komoru autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, nezávislí odborníci Ing. Vladimír Galád a Ing. Zdeněk Lyčka a Ing. Pavel Košnar z Asociace bazénů a saun České republiky – ABAS ČR.

 vyhlaseni PVA_2021_10

Pozvánka na veletrh FOR ARCH 2021

Srdečně Vás zveme na 32. stavební veletrh FOR ARCH 2021, který se uskuteční ve dnech 21 - 25. 9 . 2021.

Naši společnost OZONTECH, s. r. o. najdete v hale č. 2 stánek C17.

FOR ARCH_ONRED

 

Testovací centrum na Zlatém jablku ve Zlíně

Testovací centrum na Zlatém jablku ve Zlíně pod ochranou ozonu

Od středy 4. srpna jsou ozonizovány prostory testovacího centra na Zlatém jablku ve Zlíně generátorem ozonu od naší společnosti OZONTECH, s. r. o..

2248 f09441dc0561684a93ebefeff45edd13

OZON v rybochovu

V průběhu měsíce března roku 2021 naše společnost instalovala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, Fakultě rybářství a ochrany vod automatický ozonizační systém pro úpravu a dezinfekci vody pro výzkumný projekt: Reprodukční a genetické postupy pro uchování biodiverzity ryb a akvakulturu – III.

Úprava a_dezinfekce_vody_-_generátor_ozonu_1

Úprava a_dezinfekce_vody_-_generátor_ozonu_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multifunkční dezinfekční boxy

Společnost OZONTECH, s. r. o. ve spolupráci se společností Eco Rapido vyvinula a vyrobila unikátní multifunkční dezinfekční boxy, kde probíhá vysokokoncentrační dezinfekce ozonem. Boxy jsou vhodné jak pro složky integrovaného záchranného systému, tak i pro podnikatele a fyzické osoby, kde najdou velmi široké uplatnění v dezinfekci a dekontaminaci.

Multifunkční dezinfekční_boxy_s_ozonem_2

Multifunkční dezinfekční_boxy_s_ozonem_1

DEZINFEKCE OZONEM V ZŠ SLUŠOVICE

V pondělí 23.11.2020 znovu ožila i velká budova ZŠ Slušovice, kdy začal návrat dalších žáků do škol. Prioritou je hlavně zdraví dětí i kantorů, a splnění všech podmínek, nařízení a doporučení MŠMT i MZ. Ke všem bodům manuálu přistoupilo vedení školy co nejzodpovědněji a snažilo se tak zajistit bezproblémový průběh výuky i celého pobytu ve škole pro žáky i zaměstnance. Během období, kdy nebyli žáci přítomni, zajistili zástupci školy úklid a důslednou dezinfekci všech tříd. Kromě běžných prostředků provedli i ošetření prostor školy generátorem ozonu od firmy OZONTECH

DSC 0950

Na ozon jsme odborníci
Český výrobce generátorů ozonu
více než 20 let tradice a zkušeností
Připravujeme řešení na míru

Ozontech

Ozontech

+420 773 616 516
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru