Služby a domácnosti

Hotely, gastro, fitness

zemekoule-tmave-pozadiGASTRO PODNIKY (restaurace, bary, kavárny, diskotéky, herny, rychlé občerstvení...)

V současnosti, kdy náklady na elektrickou energii a vytápění narůstají, zejména v zimním období, kdy se možnost permanentního větrání rapidně snižuje a nastupuje potřeba intenzivněji používat vzduchotechniku, je unikátním řešením použít na úpravu vzduchu právě generátor ozonu.

Číst více...

Zdravotnická zařízení

Operační sály, lůžkové části nemocnic, ambulance, čekárny, laboratoře, veterinární stanice, utečenecké tábory, azylové domy, dětské domovy, atd.

Používání generátorů ozonu je jednou z nejefektivnějších metod dezinfekce. Vlivem působení ozonu v daném prostředí dochází k jeho sterilizaci, to je zárukou bezpečnosti personálu i pacientů a jedním z důležitých předpokladů úspěšné léčby.

Číst více...

Úklidové služby

Obstát na trhu v silné konkurenci firem je v současné době velmi náročné a proto se podnikatelé snaží nabízet stále lepší a kvalitnější služby. Zlepšení a zkvalitnění nabízených služeb umožní nasazení onizace, t.j. využití generátoru ozonu.

Číst více...

Domácnosti

Depositphotos 46127855_originalGenerátor ozonu z řady Home Edition je další krok na cestě ke zdravému způsobu života. S pomocí tohoto přístroje si můžete vytvořit příjemné životní podmínky ve svém okolí a vylepšit životní prostor kolem Vás.

Víceúčelové zařízení Vám pomůže zlepšit nejen kvalitu vzduchu v domě, ale i připravit ozonizovanou vodu vhodnou pro oplach potravin, za účelem odstranění nebezpečných virů a baktérií, pesticidů, konzervantů, chemických hnojiv, zbytků hormonů a jiných nebezpečných látek.

Číst více...

Kosmetika a dermatologie

Naše pleť je zrcadlem stavu našeho těla. Je samozřejmé, že si každý přeje, aby jeho pleť zůstala pokud možno co nejdéle mladá, atraktivní a udržovaná.

Číst více...

Pohřební a sanační služby

V případech jako je úmrtí, kdy lidské nebo zvířecí tělo nebylo nalezeno včas a došlo k částečnému či úplnému rozkladu, je právě ozonizace řešením.

Číst více...

Na ozon jsme odborníci
Český výrobce generátorů ozonu
více než 20 let tradice a zkušeností
Připravujeme řešení na míru

Ozontech

Ozontech

+420 773 616 516
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru