Hotely, gastro, fitness

zemekoule-tmave-pozadiGASTRO PODNIKY (restaurace, bary, kavárny, diskotéky, herny, rychlé občerstvení...)

V současnosti, kdy náklady na elektrickou energii a vytápění narůstají, zejména v zimním období, kdy se možnost permanentního větrání rapidně snižuje a nastupuje potřeba intenzivněji používat vzduchotechniku, je unikátním řešením použít na úpravu vzduchu právě generátor ozonu.

Ozonizace vzduchu dokáže zabezpečit příjemné prostředí uvnitř podniku. Odstraní zápach z cigaretového dýmu a kuchyňských výparů, zároveň likviduje plísně, viry a bakterie. Ozonizovaný vzduch lze vhánět přímo do prostoru podniku, případně lze využít stávající vzduchotechniky.

Generátor ozonu lze využít nejen v prostorách pro hosty, ale také v přípravnách jídel, výrobních a skladovacích prostorách restaurací a kuchyní. Ozonizace zabezpečí eliminaci pachů ale také dokonalou dezinfekci prostor a zařízení. Díky variabilitě generátoru ozonu lze provádět sterilizaci ledniček, mrazniček, boxů a jiného technologického vybavení.

Doslova převratnou možností se stává ošetření jakýchkoli surovin při přípravě jídel (maso, ryby, vejce, ovoce, zelenina...) a to velmi jednoduše pomocí boxů, v kterých jsou suroviny oštřeny ozonem. Díky ozonizaci se prodlouží doba skladování a odstraní se nežádoucí látky jako pesticidy, hormony, postřiky i bakterie jako např. E-coli, salmonella, listérie.

Díky přijatelné energetické náročnosti generátoru ozonu je možný kontinuální provoz, který zabezpečí dokonalé ošetření pracovního prostředí během pracovní směny v souladu s hygienickými limity. V případě potřeby nárazové dezinfekce je možné aplikovat větší dávky ozonu bez přítomnosti pracovníků. Ozon jako plyn proniká do všech koutů i do pórů všech materiálů (stěny, podlahy, koberce, textílie, nábytek, vybavení...). Jedná se o ekologickou metodu, při které se nepoužívají žádné chemikálie a nevyužívá se filtrace, která je mnohdy neúčinná.

UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ (hotely, penziony, ubytovny, bungalovy...)

Navzdory pravidlné údržbě se po určitém čase může v prostorách ubytovacích zařízení vyskytnout specifický pach. Obvyklým řešením je snaha tento pach překrýt různými dezodoranty. Toto řešení není ovšem efektivní a neřeší pravou podstatu tohoto problému.
Řešením je využít kontrukčně přizpůsobený generátor ozonu, který je schopen odstranit pachy v pokojích, šatnách nebo sociálních zařízeních, tyto prostory také účině dezinfikuje. Ozon ošetří také příslušenství a vybavení pokojů (nábytek, textilie, koberce, záclony, peřiny...).

Jediný přístroj postačí na celý objekt a zabezpečí jeno nenáročnou a pravidelnou údržbu.

FITNESS, SOLÁRIA, SPORTOVNÍ CENTRA, ŠATNY, SAUNY

Jedním z hlavních problémů všech sportovních zařízení, šaten a sociálních zařízení, je omezená možnost jejich větrání. Spolu s lidským pachem vznika při pohybové aktivitě ne příliš příjemné prostředí.

Řešením se stává generátor ozonu, který už při minimální dávce účinně odstraní tento zápach a nasytí vzduch čistým kyslíkem.
Přenosným generátorem ozonu je možné zajistit v krátkém čase dokonalou dezinfekci prostorů saun (finská, infra, parní).

Výhody ozonizace:

 • eliminace pachů (kuchyňské výpary, cigaretový dým, lidský pach...),
 • zákazník neodchází napáchnutý,
 • lepší pracovní prostředí pro obsluhu,
 • umožňuje snížit příkon vzduchotechniky,
 • snižuje nutnost větrání prostoru,
 • úspora nákladů na vytápění,
 • dezinfekce prostředí (odstranění plísní, virů, bakterií..),
 • 100% účinnost,
 • variabilita použití,
 • mobilita zařízení,
 • snadná aplikace,
 • bezúdržbový provoz (žádné náplně, filtry...), žádné další investice.

pdfLeták - For Health Edition

pdfOzontech - Gastro Edition

Na ozon jsme odborníci
Český výrobce generátorů ozonu
více než 20 let tradice a zkušeností
Připravujeme řešení na míru

Ozontech

Ozontech

+420 773 616 516
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru