Kosmetika a dermatologie

Naše pleť je zrcadlem stavu našeho těla. Je samozřejmé, že si každý přeje, aby jeho pleť zůstala pokud možno co nejdéle mladá, atraktivní a udržovaná.

Naše pleť má podivuhodnou vlastnost pravidelně se obnovovat. K tomuto procesu ale potřebuje dostatek energie a energie neexistuje bez kyslíku. Pouze když máme dostatek kyslíku, mohou být živiny a vitální látky v pleti přeměněny na energii. Ačkoliv vaše pleť samostatně dýchá, již ve věku kolem 30 let se ukazují první příznaky nedostatku kyslíku – pleť vypadá unaveně, povadle, tvoří se první vrásky, a to z důvodu nedostatečné obnovy buněk = nedostatku kyslíku v pokožce.

Ozon oxidací likviduje nežádoucí chemikálie na pokožce, vysokomolekulární sloučeniny, jedovaté aromatické látky, fenoly atd. Detoxikační schopností odstraňuje karcinogeny. Silný dezodorizační efekt způsobuje rozrušení zapáchajících látek, a tím redukci zápachu.

Vysoká rozpustnost ozonu v tekutinách a krátký poločas rozpadu umožňuje vysoké sycení pokožky kyslíkem. Baktericidní, virucidní a antimykotické vlastnosti se využívají k dezinfekci a hlubokému čistění pleti.

Na ozon jsme odborníci
Český výrobce generátorů ozonu
více než 20 let tradice a zkušeností
Připravujeme řešení na míru

Ozontech

Ozontech

+420 773 616 516
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru