O nás

Vážení přátelé, srdečně Vás vítáme na internetové prezentaci společnosti OZONTECH, s.r.o.

OZONTECH s.r.o. je tradičním výrobcem generátorů ozonu a dodavatelem ozonizačních technologií. Připravili jsme pro Vás mnoho užitečných informací o našich produktech, o OZONU a jeho úžasných vlastnostech a také o aplikacích ve kterých lze ozon s výhodou využít . Pro bližší informace neváhejte využít služeb našich pracovníků v obchodním oddělení, které můžete kontaktovat telefonicky, elektronickou poštou či osobně. Dále se můžete dozvědět o současné činnosti naší firmy, ale také něco z naší historie.

Ing. Radim Obdržálek, jednatel společnosti

Historie společnosti

OZONTECH, s.r.o. je ryze českým subjektem a působí na domácím trhu již od roku 1998.

Od počátku své činnosti se zabýváme využitím ozonu v různých oborech lidské činnosti. V začátcích byla pro nás hlavním předmětem zájmu oblast úprava vody. V té době jsme přišli s řešením, které zákazníkům nabízelo alternativní volbu pro úpravu vody bez použití chemických prostředků, tzv. bezchlorová úprava vody pomocí ozonu. 

Číst více...

Současnost společnosti

V současné době je společnost OZONTECH, s.r.o. hlavním dodavatelem ozonizačních systémů v České a Slovenské Republice.

Svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky současné společnosti. Vzhledem k širokému spektru možností využití ozonu, je záměrem naší společnosti nabídnout zákazníkům co největší počet prospěšných aplikací.

Číst více...

Pracovní příležitosti

V současné době nemáme volnou pozici na hlavní pracovní poměr. Naše společnost hledá ve vybraných lokalitách partnery pro prodej a aplikaci našich produktů. Partnerům nabízíme podporu při realizaci projektů. V případě zájmu nás kontaktujte.

Na ozon jsme odborníci
Český výrobce generátorů ozonu
více než 20 let tradice a zkušeností
Připravujeme řešení na míru

Ozontech

Ozontech

+420 773 616 516
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru